Gerbiami Klientai,

Informuojame, kad ePristatymas sistemoje pakeistos Elektroninio pristatymo paslaugų teikimo Nacionalinės elektroninių siuntų pristatymo, naudojant pašto tinklą, informacinės sistemos priemonėmis taisyklės ir jų priedas - paslaugų teikimo sutarties forma.

Nacionalinės elektroninių siuntų pristatymo, naudojant pašto tinklą, informacinės sistemos tvarkytoju ir elektroninio pristatymo paslaugų teikėju tampa valstybės įmonė Registrų centras, o pristatymo fiziniu būdu paslaugų teikėju AB Lietuvos paštas.

Dėl šių pakeitimų, jungiantis prie ePristatymo sistemos elektroninio pristatymo dėžutės po 2020-07-01 bus matomas pranešimas, kad dėžutė aktyvi, tačiau pasikeitė sutarties sąlygos.

Svarbu, kad pasikeitusias sutarties sąlygas gali patvirtinti tik elektroninio pristatymo dėžutės savininkas arba įgaliotas asmuo, todėl dėžutės administratorius ir autorizuotas asmuo, prie dėžutės galės prisijungti tik po to, kai jos savininkas arba įgaliotas asmuo susipažins ir patvirtins sutikimą su naujos sutarties sąlygomis.

Primename, kad juridinio asmens dėžutės savininkas yra juridinio asmens vadovas, kuris gali paskirti įgaliotinį, tam reikia Registrų centrui (info@registrucentras.lt) pateikti rašytinį įgaliojimą, nepamirštant nurodyti įgaliotojo ir įgaliotinio asmens vardo, pavardės ir asmens kodo, bei įgaliojimo galiojimo termino.

 

Apie sistemą

E. pristatymas – tai elektroninių pranešimų ir dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims informacinė sistema. E. pristatymas:

  • Saugu
  • Patogu
  • Greita
  • Taupu

Projektas iš dalies finansuojamas ES struktūrinio fondo

Projektas iš dalies finansuojamas ES struktūrinio fondo

Informacinės sistemos valdytojas

Informacinės sistemos valdytojas