2019-02-01 Apie subdėžutes

Atsižvelgiant į E-pristatymo sistemos vartotojų išsakomas pastabas bei poreikius, buvo suplanuotas bei sukurtas funkcionalumo patobulinimas: nuo šiol naudotojai sistemoje galės kurti papildomas, t.y.  subdėžutes prie pagrindinės e. dėžutės, o tai reiškia, kad tos įstaigos, kurios iki šiol negalėjo naudotis šia sistema, nes neturėjo atskiro juridinio kodo (notarų biurai, advokatų kontoros, antstolių kontoros, ambasados, įstaigų padaliniai ir skyriai), galės ja naudotis sukūrę subdėžutes prie pagrindinės fizinio ar juridinio asmens dėžutės.

Papildomai atkreipiame dėmesį, kad įmonėms ar įstaigoms, kurios siunčia ar gauna E. pristatymo informacinės sistemos siuntas ir naudojasi integracija su dokumentų valdymo sistema, buvo atnaujintos žiniatinklio paslaugos, papildant jas dar vienu metodu, skirtu visų įstaigos ar asmens subdėžučių sąrašui gauti.

Atnaujintą bei papildytą subdėžučių funkcionalumo instrukciją bei žiniatinklio paslaugos aprašymą galite rasti čia https://epristatymas.post.lt/pagalba