2013-06-06 E. pristatymo sistema – atvira visiems

Nuo šiandien nacionaline elektroninio pristatymo sistema galės atvirai naudotis visos šalies institucijos bei gyventojai.

E. pristatymo informacinė sistema – tai elektroninė sistema, kuria naudodamiesi fiziniai ir juridiniai asmenys gali pateikti ar gauti įvairius dokumentus. Per šią sistemą pasiekiama įvairių valstybinių institucijų, biudžetinių įstaigų ir kitų organizacijų informacija.

E. pristatymo sistema patogi tuo, kad svarbią informaciją – dokumentus, pažymas ir pan. įvairios institucijos ir gyventojai galės pateikti ar gauti neišeidami iš darbo vietos ar namų. Duomenų apkaita vyksta realiu laiku, taigi duomenys pateikiami labai greitai.

Atkreipiame jau prisijungusių institucijų bei privačių naudotojų dėmesį, kad buvo pakeistos paslaugos teikimo sutartis bei paslaugos naudojimo taisyklės. Norint pratęsti naudojimąsi e. pristatymo sistemos paslaugomis, prašome susipažinti su Sutartimi bei Taisyklėmis bei jas patvirtinti.

Kviečiame prisijungti prie E. pristatymo sistemos ir išmėginti jos teigiamas galimybes daug greičiau ir patogiau siųsti bei gauti visus oficialius dokumentus!